Акустична система Monitor Audio Platinum In-Ceiling PLIC II

Код: SCPPC
69 660 грн
 
Потолочна АС, вбудована, 3-х смугова, діапазон частот: 45 Гц - 60000 Гц (- 6 дБ), чутливість: 90 дБ, опір: 6 Ом, рек. потужність підсилювача: 50 - 150 Вт, монтажна глибина: 185 мм, габарити (ШхВхГ): 309 х 192 мм, вага 5,2 кг.

Акустична система Monitor Audio Platinum In-Ceiling PLIC II

Триполосний спікер Monitor Audio Platinum InCeiling II (PLIC II), що вбудовується в стелю, відноситься до фірмової лінійки Platinum II. Модель відрізняється продуманою конструкцією, простотою установки та забезпечує високоякісний саунд.

АС оснащена 8-дюймовим довгохідним вуфером, дифузор якого виконаний відповідно до фірмової технології RDT II. По суті, це композитний сендвіч, в основі якого задіяний легкий і міцний стільниковий матеріал Nomex. Такий матеріал забезпечує миттєвий відгук при надходженні сигналу та працює як ідеальний поршень. На його зовнішню сторону наклеєний тонкий шар матеріалу C-CAM, що є сплавом магнію і алюмінію з керамічним покриттям, а до тильного боку кріпиться шар вуглеволокна. Така легка жорстка конструкція дозволяє усунути паразитні резонанси, мінімізувати деформації дифузора і в результаті зменшити спотворення на цілих 8 дБ в діапазоні понад триста герц, а також забезпечити виключно точну передачу баса.

Перед басовим динаміком розташована жорстка алюмінієва увігнута панель, на якій закріплено два 2-дюймові СЧ-драйвери з мембранами з C-CAM, а також стрічковий твітер MPD (Micro Pleated Diaphragm), оснащений надтонкою гофрованою стрічкою-діафрагмою. Такий твітер має блискавичний відгук при надходженні сигналу і гарантує точну передачу ВЧ, а також широкий частотний діапазон до 60 кГц, що цілком підійде для відтворення Hi-Res-форматів. Увігнута панель спікера Monitor Audio Platinum InCeiling II забезпечує правильну діаграму спрямованості звукових хвиль, що випромінюються.

Характеристики Monitor Audio Platinum In-Ceiling PLIC II

Загальні

Тип акустичної системи:Встраиваемая акустика
Опис:вбудована, стельова
Серія:Monitor Audio Platinum
Точний колір:Чёрный
Склад комплекту:1 колонка
Країна (головний офіс):Великобрітанія

Потужність

Минимальная мощность усилителя:50 Вт на канал
Максимальная мощность усилителя:150 Вт на канал

Технічні характеристики

Количество полос:3
Чувствительность:90 дБ
Частота разделения кроссовера:380 Гц/ 5.3 кГц
Макс. входное сопротивление:4 Ом
Мин. частота воспроизведения:45 Гц
Макс. частота воспроизведения:60 кГц

Динамики

Количество динамиков:4
ВЧ динамик:1 х MPD
СЧ динамик:2 х 2"
НЧ динамик:1 х 8"

Физические характеристики

Внешний диаметр:309 мм
Вес:5.2 кг

Корпус

Форма корпуса:круглая
Материал корпуса:металл/пластик

Разъемы

Входные разъемы:пружинні клєми

Установка акустики

Место установки:потолок

Встраиваемая, влагозащищенная

Диаметр установочного отверстия:273 мм
Монтажная глубина:185 мм
Отзывы о товаре Monitor Audio Platinum In-Ceiling PLIC II